Kontakt Mazury   O Firmie   Regulamin Czarterów Online   Bezpieczna Płatność Zaliczki   Polityka Prywatności   Opinie o mJacht.pl   Opinie porejsowe   Logowanie  
  Czarter jachtow  
Czarter Jachtów Mazury - Online - Wynajem Jachtów Mazury
Model jachtu
Port wypłynięcia
Liczba osób
Typ łodzi
Data wypłynięcia 
Długość rejsu
Cena za dobę
Armator / Jacht  Regulamin Czarterów Online

 • Właścicielem systemu rezerwacji jachtów online www.mjacht.pl jest firma: Shankar Sun Global z siedzibą w Giżycku.

  Firma została wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miejskim w Giżycku pod numerem 7803.
  ul. Sikorskiego 12 lok.17
  11-500 Giżycko
  NIP 845-169-39-89
  REGON 280089678
 • Klientem systemu www.mjacht.pl może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
 • Klient ma możliwość rezerwacji jachtu na www.mjacht.pl poprzez bezpieczne wpłacenie zaliczki przez internet przy użyciu ważnej karty kredytowej lub za pomocą przelewu bankowego.
 • Rezerwacja poprzez wpłatę zaliczki przez www.mjacht.pl jest wiążąca.
 • Firma Shankar Sun Global - www.mjacht.pl jest upoważniona na podstawie zawartych umów z Właścicielami jachtów do przeprowadzania rezerwacji i bezpiecznych transakcji internetowych płatności zaliczki.
 • Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności zaliczki online przez www.mjacht.pl.
 • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Transakcja płatności zaliczki przez internet (autoryzacja i rozliczenie) odbywa się poprzez połączenie z serwisem obsługi płatności internetowych Dotpay.eu za pomocą szyfrowanego 128 bitowego protokołu.
 • Rezerwacja oraz płatność zaliczki przez system www.mjacht.pl jest potwierdzana w trybie automatycznym. Do klienta zostaje wysłana wiadomość e-mail zawierająca nr zamówienia, wszystkie dane finansowe rezerwacji oraz dane właściciela jachtu. Właściciel jachtu jest powiadamiany automatycznie przez system wiadomością sms oraz e-mail, zawierającą nr zamówienia, wszystkie dane finansowe rezerwacji oraz dane klienta.
 • Po otrzymaniu potwierdzenia przez klienta i właściciela jachtu rezerwację uważa się za zakończoną.
 • Nieprawidłowo wypełnione formularze danych do rezerwacji nie będą realizowane.
 • Rezerwacje można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 • Klient ma prawo zrezygnować ze złożonej rezerwacji na warunkach podanych w indywidualnej umowie czarterowej Właściciela danego jachtu. Klient ma możliwość zapoznania się z treścią indywidualnej umowy czarterowej Właściciela danego jachtu na podstronie www.mjacht.pl, która zawiera informacje o danym jachcie lub jej treść może zostać przesłana na życzenie Klienta przez konsultanta www.mjacht.pl.
 • Firma Shankar Sun Global - www.mjacht.pl jest upoważniona do odbierania od klienta wyłącznie zaliczki za czarter jachtu. Resztę kwoty należnej za czarter Klient przekazuje Właścicielowi na warunkach i w terminach podanych przez Właściciela:

  a) w indywidualnej umowie czarterowej Właściciela danego jachtu, zamieszczonej na podstronie www.mjacht.pl, która zawiera informacje o danym jachcie, lub/i
  b) w informacji przesłanej przez Właściciela danego jachtu na adres e-mail lub telefon Klienta.
 • Kaucję za jacht Klient przekazuje bezpośrednio do rąk Właściciela jachtu w dniu odbioru jachtu, w wysokości ustalonej w indywidualnej umowie czarterowej Właściciela danego jachtu.
 • Za usługi, nie objęte zamówieniem (np. wynajęcie sternika, płatny parking itp.), należność jest uregulowywana na miejscu odbioru jachtu przez Klienta.
 • Dokonując rezerwacji na stronach internetowych www.mjacht.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie jego danych osobowych w bazie danych Shankar Sun Global prawnego właściciela systemu www.mjacht.pl oraz na udostępnienie ich stronie umowy, to znaczy Właścicielowi jachtu, z którym Klient zawarł umowę czarterową poprzez wpłatę zaliczki. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn.zm.). Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
 • Klient może żądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
 • Ceny podane na www.mjacht.pl są cenami brutto i wyrażone są w złotych polskich.
 • Jednostką płatniczą jest złoty (PLN). Przeliczenie kwot wyrażonych w EURO lub USD dokonuje się według kursu z dnia dokonania transakcji. Wszelkie różnice z tytułu płatności mogą wynikać z różnic kursowych transakcji realizowanej przez centrum obsługi karty kredytowej Klienta lub banku Klienta.
 • Klient może zwrócić się do Właściciela jachtu w celu otrzymania faktury.
 • Wpłata zaliczki oraz rezerwacja jachtu przez klienta przez system www.mjacht.pl jest wiążąca. Właściciel jachtu ponosi pełną odpowiedzialność za wywiązanie się z zawartej z klientem umowy czarterowej.
 • Firma Shankar Sun Global, która jest właścicielem strony mJacht.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść oraz warunki ofert jachtów ogłaszanych przez właścicieli na www.mjacht.pl. Właściciel jachtu ponosi pełną odpowiedzialność za swoją ofertę czarterową umieszczoną na www.mjacht.pl, włączając w to m.in. cenniki, dostępne terminy, opisy, zdjęcia, warunki czarterowe takie jak zniżki i opłaty dodatkowe.
Akceptujemy płatności poprzez Dotpay.eu
Klient nie ponosi opłat za transakcję
Copyright mJacht 2007-2021
Strona do prawidłowego działania używa plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą plików cookie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu