Wyszukaj jachty
Kontakt Mazury

Tel. kom:
+48 537 405 070

Wyślij E-mail bok@mjacht.pl
Zaznacz/ odznacz interesujące Cię terminy żeglowania wybranego modelu i zarezerwuj termin online.
Obejrzyj cennik w tabelce lub kliknij wolny termin w kalendarzu powyżej.
Data odData do + nocCena złDzień zmiany
2023-04-212023-05-13500 złwypożyczenie na dni
2023-05-142023-06-16550 złwypożyczenie na dni
2023-06-172023-08-31800 złwypożyczenie na dni
Kontakt Mazury

Tel. kom:
+48 537 405 070

Wyślij E-mail bok@mjacht.pl
Opis szczegółowy parametrów i wyposażenia jachtu
Model jachtuJacht Motorowy Baltica 660 Weekend
Rok produkcji2021
Liczba osób - komfortowo3
Liczba osób - maksymalnie6
Port wypłynięciaWęgorzewo (pokaż na mapie)
 
Długość całkowita6.60 m
Szerokość całkowita2.48 m
Maksymalne zanurzenie0.60 m
Minimalne zanurzenie0.34 m
Wysokość kabiny1.90 m
Typ silnikaprzyczepny
Opis silnika140 KM Suzuki
WCwc ze zbiornikiem - kabina
Wyposażenieprysznic, radio, CD, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, echosonda, oświetlenie kokpitu, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa,
Jednostka posiada ekonomiczny silnik Suzuki silnik o niemal max. mocy jaką przewidział producent 140 KM co zapewni rozwijanie wysokich prędkości, szereg udogodnień czynią pływanie przyjemnym: ster strumieniowy, elektryczna wyciągarka kotwicy, ciepła woda, kuchenka gazowa, lodówka, oraz inne urządzenia które zamontowano na jednostce. Jednostka wychodząca w czaretr otrzyma pełen zbiornik paliwa (pełen zbiornik zwracacie), pusty zbiornik na fekalia (pusty zbiornik zwracacie), zatankowaną wodę, naładowane akumulatory, butlę z gazem.
Opis jachtuZapraszam do czarteru nowej jednostki motorowej Baltica 660 Weekend. Jest to jednostka ślizgowa wymagająca uprawnień, przeznaczona dla 3 osób lub 2+2 (dwoje dorosłych + dwoje dzieci) jeśli chcemy spać na jednostce natomiast na pływanie dzienne bez spania jednostka pomieści 6 osób. Jednostka posiada koje dziobową z miejscami do spania 2+1 i jedno miejsce sypialne w kokpicie. Kokpit zostanie wyposażony w trójdzielne przesuwane szklane drzwi oraz zasłony na wszystkich oknach i drzwiach, sekcja rufowa wyposażona w ławki i stolik oraz platformę kąpielową, sun deck z materacem na dachu kokpitu.
Warunki czarteru
 • Rezerwacja i wpłata zaliczki na www.mjacht.pl jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarterowej.
 • Dokumenty wymagane do wynajmu to:
 • dla jachtów żaglowych - minimum patent żeglarza jachtowego
 • dowód tożsamości,
 • dla jachtu motorowego Baltica 660 Weekend - sternik motorowodny i dowód tożsamości.
 • Jeśli nie masz w/w uprawnień możesz wynająć u nas doświadczonego żeglarza z uprawnieniami, koszt 150zł/dobę + wyżywienie.
 • Zwierzęta na jachcie dopuszczalne tylko po uzgodnieniu z armatorem i za dodatkową opłatą
Płatności
 • 30% zaliczka płatna przez internet na www.mjacht.pl w momencie rezerwacji. Reszta kwoty płatna na miejscu przy odbiorze jachtu lub na konto bankowe (wpłata na konto musi nastąpić na tyle wcześniej aby w dniu przyjęcia jachtu była widoczna na koncie wskazanym w umowie czarteru).
Kaucja
 • 1000 zł dla jachtów żaglowych za czarter kaucje zwracamy w całości jeśli nie zostaną stwierdzone uszkodzenia lub braki w wyposażeniu jachtu. 1500 zł dla jednostki Baltica 660 Weekend zwracana w całości jeśli nie zostaną stwierdzone żadne uszkodzenia lub braki w wyposażeniu.
Opłaty dodatkowe
 • - obligatoryjne sprzątanie końcowe - 150 zł (zakres sprzątania nie obejmuje garnków i naczyń oraz opróżnienia zbiornika fekaliowego) - sprzątanie końcowe w przypadku przebywania zwierząt na jachcie - 200 - 250 zł/czarter (w zależności od wielkości zwierząt) - opłata za nie zgłoszone zwierzęta na jachcie 100 zł/doba Opata za parking oraz opłaty portowe wg. cennika portu Mix Port Mamry (około 20 zł/doba za samochód).
Przekazanie jachtu
 • Odbiór jachtu w godzinach od 14:00-18.00 w dniu przyjazdu (inne godziny do uzgodnienia-ewentualny wcześniejszy odbiór po kontakcie telefonicznym dzień przed czarterem). Zdanie jachtu w godz. 09.00- 11:00 w dniu odjazdu (inne godziny do uzgodnienia).
Inne informacje
 • Jacht wypływający w rejs otrzymuje: - napełnioną butle gazowe 3 kg (Baltica 660 Weekend 1L) -naładowany akumulator + prostownik - paliwo PB/ON (zbiorniki paliwa są zatankowane do pełna i zatankowane do pełna są zwracane) - zatankowaną wodę Antila 27, Phila 900 i Baltica 660 - Zbiornik fekaliowy poj. 50l Jachty są posprzątane i sprawne technicznie, zbiorniki fekaliowe puste. Cumowanie w porcie macierzystym darmowe. Toaleta dostępna za darmo. Prysznic płatny (na żetony) Jachty posiadają ubezpieczenie JachtCASCO, OC, NNW, silnik ubezpieczony od kradzieży, ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi. (Baltica 660 Weekend OC i NNW) Skrzynka bosmańska z narzędziami.
Dodatkowe dokumenty
Wzór umowy czarterowej
Identyfikator jachtu
Identyfikator jachtu3403/182
Opinie klientów o tym jachcie:
Klient: TadeuszData rejsu: od 2021-07-06 do 2021-07-16, Załoga 2 osób
Ogólna ocena jachtu*
ciekawy jacht, niestety nasz egzemplarz miał uszkodzoną śrubę i uszkodzony silnik. uszkodzenie silnika usunieto dopiero ostatniego dnia. armatobniżył cene za charter.
Jakość żeglowania*
Jakość mieszkania*
Stosunek jakości do ceny*
Polecam:
Dla miłośników szybkiego, regatowego żeglowania
Dla ceniących spokojne żeglowanie
Dla rodzin z dziećmi
Dla seniorów

Strona do prawidłowego działania używa plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą plików cookie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu